Zapraszamy początkujących na zajęcia Beginners!

Aktualności

Od dnia 5 października zmianie ulega Plan Zajęć CrossFit GCW.

Od 12 czerwca zajęcia dla początkujących - Beginners - odbywają się 4 razy w tygodniu: we wtorki, czwartki, piątki i niedziele. Zapraszamy!

Beginners to doskonałe rozwiązanie dla osób, które wcześniej nie chodziły na treningi CrossFit i chcą się przekonać, czy ta forma aktywności jest dla nich odpowiednia.


Jeśli po zajęciach INTRO masz jeszcze wątpliwości, czy treningi WOD są dla Ciebie, zapraszamy do nabycia karnetu Beginners. Za 119 PLN otrzymujesz możliwość udziału w 10 zajęciach: 8 zajęciach Beginners oraz 2 dowolnych innych treningach (np. WOD, Mobility czy ciężarach). Karnet Beginners jest ważny przez 30 dni, w czasie których poznasz w 100% czym jest CrossFit i jak wyglądają różne treningi, zapoznasz się ze specyfiką zajęć, dobrze poznasz trenerów i innych członków naszego klubu. Po 30 dniach i wykorzystaniu karnetu Beginners możesz kontynuować przygodę z Crossfit kupując jeden z karnetów uprawniających do udziału w normalnych treningach WOD.

Dla kogo jest program Beginners?


Beginners to doskonałe rozwiązanie dla osób, które wcześniej nie chodziły na treningi CrossFit i chcą się przekonać, czy ta forma aktywności jest dla nich odpowiednia. Nie muszą kupować normalnego karnetu na treningi WOD - za 119 PLN otrzymają Karnet Beginners.

Do czego uprawnia Karnet Beginners?

Karnet Beginners jest ważny przez 30 dni od daty zakupu i uprawnia do udziału w 10 zajęciach: 8 zajęciach Beginners oraz 2 innych, dowolnych treningach (np. WOD, ciężary, mobility itp).

Czym różnią się zajęcia Beginners od "normalnych" zajęć WOD?

Zajęcia Beginners to lżejsze treningi WOD, dostosowane w 100%  do osób początkujących. Mniejsze grupy pozwalają trenerowi dokładniej oceniać Wasze możliwości i korygować wykonywanie ćwiczeń. W zajęciach Beginners biorą udział wyłącznie osoby początkujące. Zajęcia Beginners odbywają się w poniedziałki i czwartki o godz. 20.30.

Czy muszę przychodzić na zajęcia INTRO?


Nie, zajęcia INTRO nie są obowiązkowe, jednak zalecamy skorzystanie z nich. Są to jednorazowe, zawsze bezpłatne zajęcia, na których można zapoznać się z podstawowymi zasadami treningu CrossFit, a następnie wybrać Karnet Beginners lub jeden z podstawowych karnetów, uprawiających do udziału we wszystkich zajęciach.