jak zacząć

aktualności

12.06.2015
Od 12 czerwca zajęcia dla początkujących - Beginners - odbywają się 4 razy w tygodniu: we wtorki, czwartki, piątki i niedziele. Zapraszamy!
29.04.2015
1 maja - piątek godz. 10.00 - WOD godz. 11.00 - GCW Bike Challenge - wyjazd z GCW, trasa ok 50 km, powrót ok godziny 16.00. 2 maja - sobota godz. 10.00 - WOD
01.03.2015
Beginners to doskonałe rozwiązanie dla osób, które wcześniej nie chodziły na treningi CrossFit i chcą się przekonać, czy ta forma aktywności jest dla nich odpowiednia.

Crossfit jest dla każdego - wbrew wielu nieprawdziwym opiniom. Nie trzeba mieć siły, kondycji ani wytrzymałości aby zacząć swoją przygodę z Crossit - właśnie po to ćwiczymy zgodnie z zasadami Crossfit, aby nasz organizm zaczął te cechy posiadać. Crossfit nie jest też trudny - każde ćwiczenie jest dostosowywane do możliwości ćwiczącego, obciążenia są zawsze dobierane indywidualnie. I sprawa najważniejsza - zajęcia Crossfit zawsze odbywają się pod pełnym nadzorem certyfikowanego trenera, a grupy są niewielkie aby mógł mieć on możliwość pomocy wszystkim ćwiczącym. Oczywiście każda forma ćwiczeń, aby przyniosła wymierne efekty, wymaga regularności. Dlatego w CrossFit najpopularniejsze jest ćwiczenie w grupach - wzajemna motywacja, budowanie społeczności, wzajemny doping powodują, że znacznie łatwiej jest namówić samego siebie do regularnych ćwiczeń.

CrossFit GCW działa w oparciu o licencję której posiadanie gwarantuje, że trenerzy, programy treningowe, warunki lokalowe itd. spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa, a wszystko odbywa się zgodnie z zasadami opracowanymi specjalnie dla Crossfit.

W CrossFit liczy się także społeczność - atmosfera w box'ie jest zawsze doskonała, motywująca, uprzejma. Nowicjusze ćwiczą z doświadczonymi zawodnikami i jedyne, czego mogą się po nich spodziewać, to chęć pomocy, wytłumaczenia, motywacji. Kadra trenerska to osoby doświadczone, otwarte i zawsze chętne do
pomocy. Uwielbiają crossfit i z przyjemnością witają nowych fanów tej
dyscypliny - zawsze możecie liczyć na ich wsparcie podczas ćwiczeń.

Aby zacząć przygodę z Crossfit, zapisz się na nasze bezpłatne zajęcia - INTRO. Przekonasz się, że Crossfit nie jest taki, jak piszemy - jest znacznie lepszy!