jak zacząć

Aktualności

Od dnia 5 października zmianie ulega Plan Zajęć CrossFit GCW.

Od 12 czerwca zajęcia dla początkujących - Beginners - odbywają się 4 razy w tygodniu: we wtorki, czwartki, piątki i niedziele. Zapraszamy!

Beginners to doskonałe rozwiązanie dla osób, które wcześniej nie chodziły na treningi CrossFit i chcą się przekonać, czy ta forma aktywności jest dla nich odpowiednia.


Crossfit jest dla każdego - wbrew wielu nieprawdziwym opiniom. Nie trzeba mieć siły, kondycji ani wytrzymałości aby zacząć swoją przygodę z Crossit - właśnie po to ćwiczymy zgodnie z zasadami Crossfit, aby nasz organizm zaczął te cechy posiadać. Crossfit nie jest też trudny - każde ćwiczenie jest dostosowywane do możliwości ćwiczącego, obciążenia są zawsze dobierane indywidualnie. I sprawa najważniejsza - zajęcia Crossfit zawsze odbywają się pod pełnym nadzorem certyfikowanego trenera, a grupy są niewielkie aby mógł mieć on możliwość pomocy wszystkim ćwiczącym. Oczywiście każda forma ćwiczeń, aby przyniosła wymierne efekty, wymaga regularności. Dlatego w CrossFit najpopularniejsze jest ćwiczenie w grupach - wzajemna motywacja, budowanie społeczności, wzajemny doping powodują, że znacznie łatwiej jest namówić samego siebie do regularnych ćwiczeń.

CrossFit GCW działa w oparciu o licencję której posiadanie gwarantuje, że trenerzy, programy treningowe, warunki lokalowe itd. spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa, a wszystko odbywa się zgodnie z zasadami opracowanymi specjalnie dla Crossfit.

W CrossFit liczy się także społeczność - atmosfera w box'ie jest zawsze doskonała, motywująca, uprzejma. Nowicjusze ćwiczą z doświadczonymi zawodnikami i jedyne, czego mogą się po nich spodziewać, to chęć pomocy, wytłumaczenia, motywacji. Kadra trenerska to osoby doświadczone, otwarte i zawsze chętne do pomocy. Uwielbiają crossfit i z przyjemnością witają nowych fanów tej dyscypliny - zawsze możecie liczyć na ich wsparcie podczas ćwiczeń.

Aby zacząć przygodę z Crossfit, zapisz się na nasze bezpłatne zajęcia - INTRO. Przekonasz się, że Crossfit nie jest taki, jak piszemy - jest znacznie lepszy!

W skrócie:

-> Zaczynasz od darmowych, jednorazowych zajęć INTRO
-> Po zajęciach INTRO sugerujemy zakup 30-dniowego karnetu Beginners - uprawnia on do wstępu na 8 zajęć z cyklu Beginners oraz 2 inne, dowolne treningi.
-> Oczywiście możesz pominąć karnet Beginners i  od razu po INTRO kupić normalny karnet - np. Open.