Beginners - cykl dla początkujących


Jeśli po zajęciach INTRO masz jeszcze wątpliwości, czy treningi WOD są dla Ciebie, zapraszamy do nabycia karnetu Beginners. Za 179 PLN otrzymujesz możliwość udziału w 10 zajęciach: 8 zajęciach Beginners oraz 2 dowolnych innych treningach (np. WOD, Mobility czy ciężarach). Karnet Beginners jest ważny przez 30 dni, w czasie których poznasz w 100% czym jest Crosstrening i jak wyglądają różne treningi, zapoznasz się ze specyfiką zajęć, dobrze poznasz trenerów i innych członków naszego klubu. Po 30 dniach i wykorzystaniu karnetu Beginners możesz kontynuować przygodę z Crossfit kupując jeden z karnetów uprawniających do udziału w normalnych treningach WOD.

Dla kogo jest program Beginners?

Beginners to doskonałe rozwiązanie dla osób, które wcześniej nie chodziły na treningi cross i chcą się przekonać, czy ta forma aktywności jest dla nich odpowiednia. Nie muszą kupować normalnego karnetu na treningi WOD - za 119 PLN otrzymają Karnet Beginners.

Do czego uprawnia Karnet Beginners?

Karnet Beginners jest ważny przez 30 dni od daty zakupu i uprawnia do udziału w 10 zajęciach: 8 zajęciach Beginners oraz 2 innych, dowolnych treningach (np. WOD, ciężary, mobility itp).

Czym różnią się zajęcia Beginners od "normalnych" zajęć WOD?


Zajęcia Beginners to lżejsze treningi WOD, dostosowane w 100%  do osób początkujących. Mniejsze grupy pozwalają trenerowi dokładniej oceniać Wasze możliwości i korygować wykonywanie ćwiczeń. W zajęciach Beginners biorą udział wyłącznie osoby początkujące.

Czy muszę przychodzić na zajęcia INTRO?

Nie, zajęcia INTRO nie są obowiązkowe, jednak zalecamy skorzystanie z nich. Są to jednorazowe, zawsze bezpłatne zajęcia, na których można zapoznać się z podstawowymi zasadami treningu w boxie, a następnie wybrać Karnet Beginners lub jeden z podstawowych karnetów, uprawiających do udziału we wszystkich zajęciach.


Zadzwoń i zapisz się na zajęcia: tel. +48 666 24 23 22