nasz box

aktualności

12.06.2015
Od 12 czerwca zajęcia dla początkujących - Beginners - odbywają się 4 razy w tygodniu: we wtorki, czwartki, piątki i niedziele. Zapraszamy!
29.04.2015
1 maja - piątek godz. 10.00 - WOD godz. 11.00 - GCW Bike Challenge - wyjazd z GCW, trasa ok 50 km, powrót ok godziny 16.00. 2 maja - sobota godz. 10.00 - WOD
01.03.2015
Beginners to doskonałe rozwiązanie dla osób, które wcześniej nie chodziły na treningi CrossFit i chcą się przekonać, czy ta forma aktywności jest dla nich odpowiednia.

CrossFit GCW to jeden z pierwszych boxów crossfit w Warszawie.

Do naszej dyspozycji jest ponad 800 m2 przestrzeni, z nowoczesnymi i wygodnymi szatniami i prysznicami, dużą ilością sprzętu do ćwiczeń oraz recepcją, na której do Waszej dyspozycji są podstawowe produkty żywnościowe (oraz odżywki). Duża wysokość pomieszczeń umożliwiła nam zainstalowanie lin do wspinania, które są świetnym urozmaiceniem zajęć.

Kadra trenerska to osoby doświadczone, otwarte i zawsze chętne do pomocy. Uwielbiają crossfit i z przyjemnością witają nowych fanów tej dyscypliny - zawsze możecie liczyć na ich wsparcie podczas ćwiczeń.

Lokalizacja tuż przy Wale Miedzeszyńskim, pomiędzy Mostem Łazienkowskim a Trasą Siekierkowską powodują, że dojazd do nas jest możliwy stosunkowo szybko nie tylko z prawobrzeżnej Warszawy (Praga-Południe, Praga Północ, Wawer, Rembertów, Wesoła) ale również z Wilanowa, Mokotowa czy Powiśla, a także z południowo-wschodnich okolic Warszawy (Józefów, Otwock, Sulejówek).

Dysponujemy własnym, dużym i bezpłatnym parkingiem!