o crossfit

Aktualności

Od dnia 5 października zmianie ulega Plan Zajęć CrossFit GCW.

Od 12 czerwca zajęcia dla początkujących - Beginners - odbywają się 4 razy w tygodniu: we wtorki, czwartki, piątki i niedziele. Zapraszamy!

Beginners to doskonałe rozwiązanie dla osób, które wcześniej nie chodziły na treningi CrossFit i chcą się przekonać, czy ta forma aktywności jest dla nich odpowiednia.


Siła i energia, doskonała kondycja i wytrzymałość - to właśnie jest CrossFit, najbardziej wszechstronny trening jaki kiedykolwiek powstał! Stworzony dla każdego, a wykorzystywany nawet przez amerykańskich marines - trening uniwersalny i dający niezwykłe korzyści Twojemu organizmowi. Koniec z nudną siłownią i monotonnymi ćwiczeniami - odwiedź CrossFit GCW i daj się przekonać! Zapewniamy doskonałą atmosferę i najlepsze efekty treningowe.W CrossFit GCW pierwsze zajęcia zawsze bezpłatne!


"(...) Crossfit to uniwersalny zestaw ćwiczeń, które wykonywać mogą wszyscy. Sprawność i doświadczenie schodzą na drugi plan, bo w trakcie zajęć sami możemy wyznaczać sobie granice i modyfikować obciążenia. A tu zakres jest potężny i tym różni się chociażby od monotonnych i żmudnych treningów na siłowni. Możemy więc biegać, pływać, wiosłować, jeździć na rowerze, skakać na skakance, robić brzuszki, pompki, podnosić się na drążku, rwać i podrzucać ciężary. A to nie wszystko! Do wyboru jest także kilka specjalistycznych urządzeń, które stymulują odpowiednie partie ciała"


Sebastian Staszewski / natemat.pl